KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12597354

nr 1259 7354

Peter Tillberg

(1946-2016), Sverige

Blandteknik, Peter Tillberg (f. 1946), Sverige. Drottning. Signerad, bär dedikation. Ca 100x70 cm

Peter Tillberg, svensk målare, grafiker och skulptör född 1946, död 2016.

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 3 juni 2019
kl 19:42:09

Peter Tillberg

Läs mer om Peter Tillberg